Shaxmat-shashka musobaqasi oʻtkazildi
Qoraqalpog‘iston Respublikasi Elektromagnit moslashuv xizmatining “Sog‘lom turmush tarzini keng tatbiq etish va ommaviy sportni yanada rivojlantirish” bo‘yicha chora-tadbirlari rejasi tasdiqlangan.
dfsdgsdf1000x562.jpg
Ushbu rejaga muvofiq joriy yilning 26-28-mart kunlari xodimlar oʻrtasida sportning shaxmat, shashka turi bo‘yicha musobaqa tashkillashtirildi.
hjghjg1000x562.jpg
Musobaqa tashkillashtirishdan maqsad xodimlar oʻrtasida sogʻlom turmush tarzini targʻib qilish va ommaviy sportni rivojlantirishdan iborat.
dvbfbdfdfg1000x563.jpg
Musobaqa qizgʻin va murosasiz bellashuvlarga boy boʻldi. Gʻoliblar Qoraqalpogʻiston Respublikasi Elektromagnit moslashuv xizmati boshligʻi tomonidan faxriy yorliq va sovgʻalar bilan taqdirlandilar.

Состоялось соревнование по шахматам и шашкам
Утвержден план мероприятий Службы электромагнитной совместимости Республики Каракалпакстан “О повсеместном внедрении здорового образа жизни и дальнейшем развитии массового спорта”.
dfsdgsdf1000x562.jpg
В соответствии с данным планом 26-28 марта текущего года среди сотрудников были организованы соревнования по шахматам и шашкам.
hjghjg1000x562.jpg
Целью организации соревнований является пропаганда здорового образа жизни среди сотрудников и развитие массового спорта.
dvbfbdfdfg1000x563.jpg
Соревнования были интенсивними и бескомпромиссными. Победителям были вручены почетные грамоты и призы от начальника Службы электромагнитной совместимости Республики Каракалпакстан.