Мижозларга сифатли хизмат кўрсатиш учун қулай шарт-шароитлар яратилди
Мамлакатимиз Президентининг “Халқ давлат идораларига эмас, давлат идоралари халққа хизмат қилиши керак”, деган ғояси хаётда ўз тасдиғини топмоқда ва халқ фаровонлиги йўлида хизмат қилмоқда.
Шу нуқтаи назардан, Сирдарё вилояти Электромагнит мослашув хизматининг мижозларга (радиочастота спекторидан фойдаланувчиларга) қўшимча қулайлик яратиш мақсадида, хизматнинг янги офиси Гулистон шаҳри марказига кўчирилди.
Янги офис биносида ишчи ходимларга самарали меҳнат фаолияти олиб бориши ҳамда мижозларга сифатли хизмат кўрсатиш учун барча зарур шарт-шароитлар мавжуд.
Жумладан, янги офис ЭМММ ДУК томонидан янги мебеллар, компьютер техникалари, радиомониторинг олиб бориш учун ҳозирги замон талабига жавоб берадиган сўнги русумдаги замонавий ўлчов воситалари ва жиҳозлар билан таъминланган.

Созданы комфортные условия для предоставления качественной услуги клиентам
Выдвинутая Президентом нашей страны идея «Не народ служит государственным органам, а государственные органы должны служить народу» находит свое практическое воплощение в жизни и служит обеспечению интересов народа.
Принимая во внимание вышеуказанные, а также создания комфортных условий для клиентов (пользователям радиочастотного спектра) новый офис Службы электромагнитной совместимости Сырдарьинской области переехал в центр города Гулистан.
В здании нового офиса созданы все необходимые условия для эффективной работы сотрудников Службы, а также комфортные условия для качественного предоставления услуг клиентам.
В частности со стороны ГУП ЦЭМС Служба была оснащена новой мебелью, компьютерной техникой, а также самыми современными системами мониторинга радиочастотного спектра.