Hurmatli fuqarolar va tadbirkorlar
Joriy yilning 21-iyul kuni soat 16:00 da Namangan viloyati, Yangiqo‘rg‘on tumani, “Namuna” MFY, Buyuk Ipak Yo‘li ko‘chasi 1-uyda joylashgan Nanay madaniyat uyi binosida Raqamli texnologiyalar vazirining o‘rinbosari Jamol Maxsudov boshchiligida raqamli texnologiyalar xizmatlariga oid sayyor qabul yigʻilishi oʻtkaziladi. Sizni mazkur sayyor qabulga taklif etamiz!
Yig’ilishda quyidagi masalalar yuzasidan oʻz savollaringizga javob olishingiz mumkin:
- Internet xizmati;
- mobil aloqa;
- telekommunikatsiya;
- pochta xizmati;
- AT ta’lim va AT yo‘nalishidagi o’quv markazlari faoliyati;
- IT Park rezidentligi maqomini olish va soliq imtiyozlari;
- AT va logistika kompaniyalari uchun imkoniyatlar;
- sun’iy intellekt.
Shu bilan birga, o‘z fikr-mulohaza, takliflaringizni bildirish, mavjud muammolarni vazirlik vakillari bilan bevosita muhokama qilish imkoniyatiga ega bo‘lasiz.
Sayyor qabul manzili:
Namangan viloyati, Yangiqo‘rg‘on tumani, “Namuna” MFY, Buyuk Ipak Yo‘li ko‘chasi, Nanay madaniyat uyi binosi

Уважаемые граждане и предприниматели!
21 июля в 16:00 в здании Дома культуры «Нанай», расположенном по адресу: Наманганская область, Янгикурганский район, МСГ «Намуна», улица Буюк Ипак Йули, дом 1, состоится выездной прием по вопросам цифровых технологий под руководством заместителя министра цифровых технологий Джамола Махсудова.
Приглашаем вас принять участие в выездном приеме!
В ходе встречи вы сможете получить ответы на вопросы, касающиеся:
- услуг доступа к сети Интернет;
- мобильной связи;
- телекоммуникаций;
- почтовых услуг;
- IT-образования и деятельности учебных центров в сфере информационных технологий;
- получения статуса резидента IT Park и налоговых льгот;
- возможностей для IT- и логистических компаний;
- искусственного интеллекта.
Кроме того, вы сможете высказать свои предложения и замечания, а также напрямую обсудить существующие вопросы и проблемы с представителями Министерства цифровых технологий.
Адрес проведения выездного приема:
Наманганская область, Янгикурганский район, МСГ «Намуна», улица Буюк Ипак Йули, Дом культуры «Нанай».