Ўзбекистон Республикаси мустақиллигининг 27 йиллиги муносабати билан ташкил этилган давра суҳбати
Жорий йилнинг 20 август куни Жиззах вилояти Электромагнит мослашув хизмати биносида (офисида) “Азиз ва ягонасан, жонажон Ўзбекистоним!” деган шиор остида мустақиллигимизнинг йигирма етти йиллиги байрамига бағишланган давра суҳбати бўлиб ўтди.
Тадбирда Республика Маънавият ва маърифат маркази Жиззах вилоят бўлими ходим А.Р.Махамматов маърузаси тингланди.
Тадбир иштирокчиларига мустақиллигимизнинг 27 йил давомида эришилган ютуқлар, инсон ҳуқуқлари, жамиятимизнинг манавиятини мустахкамлаш ва манфаатлари йўлида мустаҳкам қонунчилик тизими барпо этилганлиги юзасидан маълумотлар берилди.

В связи с празднованием 27-й годовщины Независимости Республики Узбекистан организован круглый стол
20 августа текущего года в офисе Службы электромагнитной совместимости Джизакской области был проведен круглый стол в честь празднования 27 годовщины Независимости Республики Узбекистан под лозунгом “Мой родной, дорогой и единственный Узбекистан”.
На мероприятии выступил с лекцией работник Джизакской отдела “Республиканского Центра духовности и просвещения” А.Р.Махамматов.
Участники круглого стола были проинформированы о достигнутых успехах за последние 27 лет, в создании надежной правовой системы государства, защите прав человека, укрепления духовности нашего общества.